пластическая операция

Лечение травами и настоями. Советы знахарей. Медицинские вопросы, Отзывы и впечатления о посещениях медицинских учреждений. Больницы, поликлиники. медицинские центры, госпитали, лаборатории...
Ответить
Andrey12
Бригадир
Сообщения: 14
Зарегистрирован: Вт сен 08, 2020 9:12 am

пластическая операция

Сообщение Andrey12 » Чт янв 21, 2021 1:08 pm

Ребят, подскажите пожалуйста, к кому можно обратится в Киеве для увеличения груди? Жена уже посмотрела практически все варианты, но они не подходят. Может кто-то порекомендовать?

Sofii
Зав. цехом
Сообщения: 22
Зарегистрирован: Ср ноя 04, 2020 8:31 pm

Re: пластическая операция

Сообщение Sofii » Чт янв 21, 2021 10:55 pm

Андрій, я можу вам порадити дуже гарно лікаря-хірурга, який точно зможе вам допомогти. Я та дуже багато моїх подруг вже зверталися до нього за допомогою і всі залишилися дуже задоволені та вдячні йому. Він максимально відповідально ставиться до кожної дрібниці операційного процесу, це і допомагає йому проводити операції на такому високому рівні. Якщо вас цікавить саме збільшення грудей. То я б рекомендувала вам звернутися до нього спочатку просто на консультацію, після якої ви будете розуміти як все проходить та почати готуватися до неї. Він провів вже безліз успішних операцій, саме за це його так цінують не тільки в Києві, а і в усій Україні. Я дуже сподіваюся, що змогла вам допомогти.

Ответить

Вернуться в «Медицинский форум Севастополя.»